Të gjitha kategoritë
EN

Anta për blerje

Shtëpi> Produkt > Bagsanta biodegradueshme > Anta për blerje

Çanta transporti me madhësi të personalizuar 100% të kompostueshme, çanta plehrash të mëdha

Çanta transporti me madhësi të personalizuar 100% të kompostueshme, çanta plehrash të mëdha

Produkti:qese plehrash të mëdha

Lënda e parë: PLA+PBAT

Madhësia e sugjeruar: e vogël/L 40cm*W 32cm*T 0.02mm

Mesatare/L 50cm*W 42cm*T 0.035mm

I madh/L 54cm*W 47cm*T 0.04mm

HETIM
Përshkrim

1. Është bërë nga një material i ri polimer i biodegradueshëm i modifikuar nga PBAT dhe PLA pa plastifikues.


2.Përdorimi i çanta biodegradable nuk do të shkaktojë “ndotje të bardhë”. Në kushtet e kompostimit natyral, ai mund të dekompozohet në dioksid karboni, ujë dhe pleh nga mikroorganizmat.


3. Ka veti të mira si qëndrueshmëri e lartë, jo e lehtë për t'u lagur, kapacitet mbajtës të fortë, jo e lehtë për t'u dëmtuar, jetëgjatësi e gjatë dhe e lehtë për t'u ruajtur.


Përparësia konkurruese:

Shtrirje e mirë

Shkëlqim i mirë

Performancë e mirë vulosjeje

Degradim total

34]Z%OWK%C]`[$W1WEK4{23

specifikimet:

Specifikime të njëjta, trashësi të ndryshme mbajtëse të ndryshme
Spec.(cm)Trashësia (um)Mbajtëse (kg)Trashësia (um)Mbajtëse (kg)Trashësia (um)Mbajtëse (kg)
(20+5*2)*30252302.5353
(24+6.5*2)*38252.5303.5354
(27+7*2)*40253303.5354
(30+8*2)*48253.5304355
(33+8*2)*52253.5304355
(36+9*2)*54253.5304355.5
(40+10*2)*58253.5304.5356
Vendi i origjinës:Kinë
Brand Name:Ylli jeshil
Numri Modeli:LSD
Certifikim:EN13432, ASTM D6400, FSC, ISO
Sasia minimale Rendit:3 MT
Çmimi:Negotiablae
Details paketimit:E personalizuar, 50 copë/roll, thasë ose në karton dhe në paletë.
Koha për dorëzim:2 ~ 3W
Kushtet e pagesës:PayPal, T/T, L/C
Aftësia furnizimit:500 MT në muaj
详图 (1)
详图 (2)
详图 (3)
Aplikime

Çanta për blerje, Çanta T-shirt, Çanta me perime dhe fruta,

Qese për jashtëqitjen e qenve, Qese çaji me qumësht, Qese transportuese

购物袋应用场景

Certifikatë

膜袋证书

Prodhim

膜袋生产图

transport


运输出货

HETIM
Pyetjet dhe Përgjigjet e Konsumatorëve
    Nuk përputhej me asnjë pyetje!
Faqet Product